И опет се питам, зашто.
Одговор не налазим.
Зашто.
Јели то права реч.
Не знам.
Зашто тебе упознах.
А прија ми,
то познанство.
Лагао бих да кажем другачије.
Волим кад ми неко каже,
деране, глупаче.
Са твојих усана, то,
умилно звучи.
Милује, та реч, глупане.
Али и даље се питам.
Зашто.