ТИШИНА КОЈА ХОДА - Да останем човек

СА ТОБОМ ТОНЕМ У ВИС

Кад си близу,
време заборави своје стрелице,
и сви сати постану један.

Са тобом тонем у вис,
и не тражим повратак.

Погледом ми везујеш дах,
осмехом разбијаш тишину,
и све што сам био ,
остаје испод нас.

Не питам куда,
ни колико траје.
Довољно је што си ти,
и што се у мени
рађа небо
кад те има.