Скривене мисли , питам се,
треба ли их имати?
Размишљам, можда треба,
а можда и не треба.
Не знам… питам се,
онако, у себи ,
изрећи, или не?
Не знам.
Да ли је боље рећи,
или ћутати?
Одговора се бојим.
Рекох , не знам,
питам се.
За шољу чаја, кафе,
то није тешко питати.
Али, реците ми ,
за љубав, како питати?
И на крају, себе питам:
да ли знам шта је љубав,
или само нека сулуда
питања постављам?
Можда, заиста,
не знам шта је љубав.