Нежност.
Је ли то само реч,
или шапат у срцу?
И шамар уме бити нежан,
ако не боли.
Поглед.
Осмех.
Ветар што косу заплиће.
Љуљашка на старом ораху.
Сузно око,
плач у тишини.
Кармин њен , траг на кошуљи мојој.
О тој нежности зборим.
Изговорите:
нежност , шта је?
Јесте ли се уплашили, можда?