Љубав је туга.Љубав је бол.А долази сама.Зашто.Тако вешто,из прикрајка неког.Искочи ти, ето ти је.Љубав.Нека је.Нек живи међу нама.Док ње има,и нас има.Љубав.Каква дивна реч.