Мени је сваки дан празник с тобом.
Изузетно лепо звучи.
Ал’ ајмо, дечаци.
Зарадите и ви
да вам неко тако каже.
То је прегршт лепих речи
које не изговарате.
То је нешто мало поштовања
које ви не познајете.
Један поглед , то је.
Осмех, којем нисте научени.
Дечаци, још мало леба поједите.
Тад на друм изађите.
Дечаци.