ТИШИНА КОЈА ХОДА - Да останем човек

ДОЗИВАМ

Дозивам.
Зашто речи моје звука немају?
Да ли да вичем,
неко да ме чује?

О јутрима неким причам,
али нико не слуша.
Дозивам ,
не чује нико.

Дозиваћу,
није ме срам,
само да чујем глас њен.

Дозивам
звезду да ми покаже,
да бар мало буде огледало
живота мог.

Није ме срам.
Дозивам.